İstanbul/Esenyurt
İstanbul/Esenyurt
İstanbul/Esenyurt
Pazartesi - Cumartesi / 08:00 - 19:00
|
info@sardurturizm.com
|
+90 212 809 01 30
Mon - Fri / 09:00 - 19:00
|
info@sardurturizm.com
|
+90 212 809 01 30
Hemen Teklif Al

Hizmetlerimiz

Taşımacılık hizmetlerinizi profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.
1000+ Araç 81 il
1000+ Araç 81 il
6000+ VIP Araç 81 il

Misyonumuz & Vizyonumuz

  • Hızlı Hizmetİşyerinize veya okulunuza zamanında güvenle ulaştırır, evlerinize güvenle dönüşlerinizi sağlarız.
  • %100 Güvenli ve kusursuzİşyerinize veya okulunuza zamanında güvenle ulaştırır, evlerinize güvenle dönüşlerinizi sağlarız.
  • Lüks ve Konforlu Araçlarİşyerinize veya okulunuza zamanında güvenle ulaştırır, evlerinize güvenle dönüşlerinizi sağlarız.

Günümüz koşullarında kentleşmeye paralel olarak zamanın tasarruflu kullanımı önem arzetmektedir. Koşulların belli ölçüde yaşamımızda yarattığı olumsuzlukları bertaraf etmek maksadıyla işe koyulduk. Mümkün olan en kısa sürede, insanların okul, işyeri ve evlerine ulaşmaları temel amacımızdır. Personel, öğrenci gibi muhataplarımızın güvenli, konforlu bir ortamda ulaşımlarını sağlamayı amaçlıyoruz. Şirketimiz günümüzde var olanlardan daha ilerde bir hizmet yürütme ve sektöre yeni bir soluk kazandırma motivasyonuyla yola çıkmış durumdadır. Piyasanın aksayan yönlerini hesaba katarak çözüm odaklı, güncel sorunlara dinamik çözümler üretmek gibi bir hedefimiz bulunmaktadır. Edinilen tecrübeler, güncel olanı uygulamayı değil, mükemmelleştirmeyi amaçlamalıdır. Bizde bu tür bir yol haritası eşliğinde aşama kaydetmeyi amaçlıyoruz. VIP Turizm Transfer ve Araç Kiralama hizmetlerinde de tüm bileşenlerimiz olarak doğru bir hizmet politikası uygulamayı hedeflemekteyiz.

Lütfen Video Tanıtımımızı İzleyiniz.

Bir tur atın ve bölgemizdeki en büyük taşımacılık şirketinin nasıl çalıştığını görün

2010 yılından itibaren Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, VIP Transfer Hizmetleri ve Araç Kiralama Hizmetleri yürütmekteyiz.  Bu süreçte özellikle metropol tanımını aşıp, megapol kent vasfını taşıyan, dinamik nüfus popülasyonlu çözüm üretmemizi zorunlu hale getirmektedir. Özellikle her yaştan öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın ailelerine iç huzuru ve güvenle ulaşmalarını sağladık. Yükümlülüğümüzün farkındayız. Sorumluluklarımızın gereğini azami ölçüde yerine getiriyoruz Her geçen gün artan ölçüde profesyonel dokunuşlarla yaşanabilecek aksaklıkları çözerek yolumuza devam edeceğiz.