İstanbul/Esenyurt
İstanbul/Esenyurt
İstanbul/Esenyurt
Pazartesi - Cumartesi / 08:00 - 19:00
|
info@sardurturizm.com
|
+90 212 809 01 30
Mon - Fri / 09:00 - 19:00
|
info@sardurturizm.com
|
+90 212 809 01 30
Hemen Teklif Al

Özel Tur – Gezi – Organizasyonlar

81 Şehirde 1000+ Aracımız Çalışıyor.

Özel Tur - Gezi - Organizasyonlar

Güvenli ve konforlu bir yaşam her alanda herkesin en önemli ihtiyacıdır. Özel Tur servis taşımacılığı hizmetlerinde de güvenlik ve konfor birinci önceliktir. Güven içinde özel tur ve gezi taşımacılık hizmetleri almalıyız.

Özel Tur Taşımacılığı & Gezi Organizasyon Taşımacılık Hizmetleri alanında sektörün en güvenli ve kaliteli hizmetlerini veren öncü firmalarından biriyiz. En yeni teknolojilere sahip konforlu araçlarımızla, deneyimli ve eğitimli sürücülerimiz ile, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde kaliteli, ve güvenli özel tur servis taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Özel Tur ve Gezi Organizasyonlarının en önemli sıkıntılarından biri taşımacılık hizmetlerinde  yaşanan sıkıntılardır. Trafikteki yoğunluk, gideceğimiz özel adreslere zamanında gitmemize en büyük engeldir. Bu nedenle yerli özel tur ve gezi organizasyon acenteleri ulaşım sorununu Özel Tur Servis Taşımacılığı hizmeti alarak çözmektedir. Firmamızdan Özel Tur Servis Taşımacılığı Hizmeti alan yerli seyahat acentelerimiz için taşımacılık hizmeti sorun olmaktan çıktığı gibi, keyifli bir yolculuğa dönüşüyor. Lüks ve konforlu araçlarda, geç kalma stresi yaşamadan ve güven içinde yola çıkıyor. Özel Tur Servis Hizmetlerini son derece konforlu araçlarımızla veriyoruz. Araçların iç ve dış temizlikleri düzenli olarak yapılır. Yol, izin ve sigorta belgeleri düzenli olarak güncellenir. Araçlarda standartlara uygun ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazı bulunmaktadır. Araçlarımızın tümü GPS – Araç Takip Sistemi ile takip edilmektedir. Böylece yolculuk süresince güven ve konfor en üst seviyede sağlanmaktadır. Özel Tur Servis Taşımacılığı hizmetlerinde çalışan personelimize insan ilişkileri, iletişim ve kılık kıyafet gibi konularda eğitimler vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılık

Taşımacılıkta deneyimin önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle müşteriler bize güveniyor – Personel, Öğrenci ve VIP Transfer taşımacılıkta 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Taşımacılık hizmetleriniz için bu, Ülke çapında yetkinlik anlamına gelir. Lütfen doğru Referans Tipinin girilen numarayla eşleştiğinden emin olun. Lütfen yardım için bu talimatları izleyin. Bu nedenle müşteriler bize güveniyor. 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Servis aracına binmeden önce aracın tamamen kaldırıma yanaşmış olması beklenmelidir.

Araç tamamen durmadan araca binmek ve araçtan inmek yasaktır.

Araçta emniyet kemeri takılması zorunludur.

Araç durması yasak olan mevkilerde veya köprü üzerlerinde servis aracından inmek ya da araca binmek yasaktır.

Personel servisi aracında sigara içmek yasaktır.

Araç hareket halindeyken aracın içinde hareket edilmemelidir. Tüm yolcular kendi yerlerinde oturuyor durumda olmalıdır.

Şoförün dikkatini dağıtmak, şoförle sohbet etmek tehlikeli ve yasaktır.

 

Nitelikler

Servis Araçlarının Sahip Olması Gereken Nitelikler

Servis aracının iç zemini, yolcuların kaymasını veya düşmesini engelleyecek şekilde uygun malzeme ile kaplanmış olmalıdır. Araç zemini düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Araç düzenli olarak havalandırılmalı, araç klimasının kontrolü düzenli olarak yapılmalıdır. Klima veya kaloriferler hava şartlarına uygun biçimde kullanılmalıdır.

Aracın cam yüzeylerinde kesinlikle çatlak veya kırık olmamalıdır. Doğrudan sürüş güvenliğini etkileyen bu madde, en önemli personel servis kuralları arasındadır.

Tüm araç içi aydınlatmalar çalışır durumda olmalı, düzenli olarak kontrolleri yapılmalıdır.

Yolcuların egzoz dumanı veya toza karşı korunaklı durumda olmaları gerekmelidir.

Servis araçları düzenli olarak temizlenmelidir.

Araç bakımı periyodik olarak yapılmalıdır. Trafik muayenesi ve yıllık rutin bakımlar kesinlikle aksatılmamalıdır.

Araç içerisinde yangın söndürücü bulunmalı, bunların bakımı düzenli olarak yapılmalı, basınç düzeyleri düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Araçlarda periyodik olarak bakımı yapılan ilk yardım gereçleri bulunmalıdır.

Aracın tüm güvenlik donanımları sağlam ve çalışır durumda olmalıdır.

Araçlarda mevsim koşullarına uygun lastikler kullanılmalıdır.

Broşür

Prospektüs broşürümüzü görüntüleyin. Hizmetlerimiz ve bu yıl için çok ayrıntılı bilgi veriyoruz. Tanıtıcı Broşürümüzü İndiriniz Hizmetlerimiz 2022

Hizmetlerimiz hakkında Yardıma ihtiyacınız mı var?

Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1 iş günü içinde size geri döneceğiz. Ya da şimdi bizi arayın

info@sardurturizm.com+90 212 809 01 30

Teklif Al

Özel Tur - Gezi - Organizasyonlar

Yurt içi Seyahat Acentelerinin düzenlemiş turlar

Tarihi ve coğrafi binlerce güzellikleri ile sizleri karşılamak için hazır bir bölge sunuyoruz. Bunca tarihi ve doğal rengin tesirinde şekillenmiş bölge insanımızla sizleri buluşturmak istiyor, köklü medeniyetlerin izlerini yaşayan insanımızda bulmanın ayrıcalığına davet ediyoruz.  Yurt dışında da İran ve Ermenistanın tarihi ve turistik yerlerini tanıtma gayreti içindeyiz.

Genel Bakış
Güvenlik
Yönetim

Servis Araçlarının Çalışma Usul ve Esasları Personel taşımacılığı hizmetinde bulunacak tüm servis araçlarının personel servis aracı güzergah kullanım izin belgesi alması gerekmektedir. Personel servis güzergah kullanım izin belgesi başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. Yeni uygulamaya geçen sistemi kullanmak için Tuhim’in  Elektronik Başvuru Sistemi’ni kullanabilirsiniz.

Güvenlik Evinden işine yürüyerek ya da tek bir otobüsle gidip gelme şansına sahip kişiler olsa da, İstanbulluların büyük bir çoğunluğu; dinlenmek, rahatlamak ve sosyalleşmek için ihtiyaç duydukları zamanı yolda geçiriyor. Kişisel araçlarıyla işe gidip gelen kişiler ise karayolu, köprü, benzin, kart ücreti ve otopark gibi masraflar yüzünden büyük kayba uğruyor. Trafik stresi, yolda geçirilen saatler ve masraflar, kısa bir süre içerisinde üst düzey yöneticiler de dahil olmak üzere tüm çalışanların yorulmasına, uzun vadede ise motivasyonunu yitirmesine ve farklı bir iş arayışına girmesine neden oluyor. Tüm araç sürücülerinde müşteri memnuniyeti, personelin güvenliği ve rahatlığı için sürücü seçimlerini çok titizlik içerisinde değerlendirerek belirlemektedir. Personel taşımacılığı için belirlenen standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır.

Yönetim Sardur Turizm Personel Taşımacılığı için tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Sardur Turizm zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi personel taşımacılık hizmetimiz sayesinde zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine rağmen personel taşımacılığı yapan firmalar arasında çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Sardur Turizm, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir. Sardur Turizm olarak, çalışanların zamanında iş yerlerine ulaşabilmeleri ve akşamları da en kısa sürede evlerinde olmalarını sağlamak amacıyla, şehrin yollarını çok iyi bilen deneyimli sürücülerimiz ve modern teknik donanıma sahip servis araçlarımız ile ulaşım problemlerini çalışanlar için sorun olmaktan çıkarmış bulunmaktayız.

  • Güçlü FiloSardur Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için talep edilen marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Sardur Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.
  • Sürekli EğitimMüşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Harika iş ortağınız olabilir ve güçlü bir şekilde büyümenize yardımcı olabiliriz.